Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

8 Şubat 2011 Salı

Bir Numaralı Düşman ''Aşk''

     Evet yazdığım gibi en büyük düşmanımızdır aslında aşk. Hiç bitmeyecekmiş gibi gözüküp aslında en çabuk ellerimiz'in arasından kayıp gidendir ''aşk''. Evet siz aşık olan salak insanlar. Hayallerinizdeki yada şöyle demeliyim hayallerimizdeki aşk ; İlk önce romantik bir tanışma , Bir süre mesajlaşmalar iltifatlar sonra face durumunda ilişki içerisinde bir süre sonra nişan Ve sonunda muradınız a erdiniz yada başınızın göğe ermesi mi demeliyim? Çocuklar ve sonsuza kadar deliler gibi aşık olarak yaşarlar... Ve kestik. Evet filmimizin konusu bu olabilir.

     Anlattıklarım ancak bir filmde olabilecek şeyler. Rastlarsınız insanlara derler ''Hala ilk günkü gibi aşığız'' evet aşıklardır. Çünkü sadece kahvaltı ve akşam yemeklerinde beraberler dir. Kavga etmeye zamanları bile yoktur insanların. O yüzden mutluyuz diyen insanlara inanmayın.

     Çocuklarınızı korumak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sigara,Alkol vb. maddelerden. Ya aşk? Herkes konuşur illede hayatta aşık olunmalıdır diye evet bence de herkes acı çekmelidir. Doğanın kanunu bu.

     Aşık insanlar ikiye ayrılır; Sadık olmayan aşık =Senden daha iyisini bulabilecek kapasitede olabilecek insanlar , Sadık olan aşık=Senden daha iyisini bulamayacak kapasitede olabilecek insanlar. Hep daha iyisini buluncaya kadar dır aslında. Hep hatalı gibi gözükür bulanlar oysa bilinmez ki o gururla anlattığınız insanlar bulamayanlardır.

     Gözlerin dolar kalp atışların hızlanır. Ondan iyisi ondan özeli yoktur gibi gelir. Tüm dünya onun etrafında döner gibi gelir. O hayatınızın insanıdır dersiniz. Aslında hayatınızın insanı ''siz'' sinizdir. Evet kulağa komik gelse de evet kendimize aşık olmalıyız. Çünkü bizi yarı yolda bırakmayacak tek kişi yine ''biz'' dir.

     Bu yazıyı bir sonuca bağlarsak insanlara aşkı yasaklamalıyız. Mustafa Ceceli şarkılarıyla gece gündüz bunalım yapanlar ya da eski albüm ler de hatıralarını canlandıranlar. Gerçekten acınacak haldeyiz. Eğer gerçekten ''aşk'' varsa yada aşkı yatakta arayanlardan değilseniz kendinize aşık olmanızı tavsiye ederim. Yatakta arayanlar sakın ha aynada kendinizle sevişmeye kalkmayın :) Son olarak Aşk Acıtır Aşk yok eder Aşk bitirir..Ve şimdi gidin bir paket çikolata yemelisin. Aşık olunca ne hissediyorsan emin ol onu hissedeceksin. Aşık olmuşlara yapacak birşey yok. Ama aşık değilseniz yada olmaya hazırlanıyorsanız şiddetle tavsiye ederim sakın ha öyle bir hata yapmayın.

Ya da hayal kurmayın mı demeliyim ?...
    

2 yorum:

  1. Aşk a saydırmışsın biraz.Sanki evladıma saydırmışsın gibi geldi :) aşka dokunma onu ben büyüttüm.

    YanıtlaSil
  2. Aşka nasıl bakmak önemli yada yaşadığımız aşklar. Ben nasibimi aldığım için saydırdım :D

    YanıtlaSil